Continue Reading" />

На Рівненщині через злочинців загинуло більше сотні людей

За даними управління статистики у Рівненській області, за десять місяців цього року облікували на 2,2 рази (37) більше вбивств, ніж за аналогічний період минулого року. Але разом з тим кількість випадків нанесення умисних тілесних розбоїв скоротилася майже на 8% (48).
Зафіксовано значно меншу кількість грабежів – 229 (менше на 16,7%), понад 5 тисяч крадіжок (скорочення на 10%). А от випадків хабарництва і шахрайства зафіксували більше не 11,8% та 3% відповідно.
За десять місяців правоохоронці виявили понад три десятка людей, які скоїли злочини  у складі 7 організованих груп і злочинних організацій.
Важливо, що лишається велика кількість потерпілих від злочинів у січні–жовтні цього року – майже 6 тисяч осіб. Понад 2,5 тисячі – це жінки, майже три сотні – люди похилого віку та інваліди,більше сотні – неповнолітні та 63 дитини до 14 років.
У дорожньо-транспортних пригодах, пов’язаних зі злочинами, на Рівненщині майже триста осіб постраждало і 54 особи загинуло. Усього внаслідок злочинних діянь загинуло 120 осіб.

No Comments Yet.