Continue Reading" />

За минулий тиждень до Варашського відділу поліції надійшло 73 заяви

За минулий тиждень до Варашського відділу поліції надійшло 73 заяви та повідомлення. Із них:
- тілесні ушкодження – 3;
- крадіжки  – 5;
- шахрайства -3;
- пошкодження чужого майна – 1;
- порушення правил адміністративного нагляду – 1;
- незаконне заволодіння транспортним засобом – 1;
- порушення правил дорожнього руху - 1;
- провопорушення проти довкілля – 1;
- інші події (порушення публічного порядку, бійки, насильство у сім’ї,  розпивання спиртних напоїв у заборонених місцях, втрата майна і т.п.) – 57.
Серед вказаних подій  19 кваліфіковано як кримінальні правопорушення.
Дещо детальніше про деякі з них.
06 червня до Варашського відділу поліції надійшло повідомлення місцевої жительки, що наприкінці травня в телефонній  розмові із особою, яка назвалась працівником банку, вона повідомила реквізити своєї банківської картки. Відразу після цього жінка виявила, що з її банківського рахунку викрадено гроші в сумі 3 590 гривень.
Того ж дня до поліції звернувся 35-річний мешканець Вараша, який став жертвою шахрая. Незадовго до того чоловік втратив свої документи та розмістив у соцмережі в Інтернеті оголошення з проханням повернути їх за винагороду. Після цього невідома особа в телефонній розмові пообіцяла повернути власнику втрачені документи за 500 гривень. Отримавши грошовий переказ на бажану суму, шахрай відмовився повертати втрачене, та зажадав іще 300 гривень. Зрозумівши, що його ошукали, власник документів відмовився здійснювати ще один грошовий переказ, та звернувся до поліції.
За фактами обох шахрайств розпочато кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.
Більш обачною виявилась 38-річна жителька Вараша, яка відмовилась називати реквізити власної банківської картки псевдопрацівнику банку, що телефонував на її мобільний 07 червня. Тим самим жінка запобігла викраденню власних коштів з банківського рахунку.
Варашський відділ поліції
ГУНП в Рівненській області

No Comments Yet.