Continue Reading" />

За минулий тиждень до Варашського відділу поліції надійшло 89 заяв та повідомлень

За минулий тиждень до Варашського відділу поліції надійшло 89 заяв та повідомлень. Із них:
- тілесні ушкодження – 2;
- крадіжки  – 12;
- шахрайства -5;
- пошкодження чужого майна – 1;
- незаконне зберігання наркотичних засобів – 5;
- незаконне зберігання зброї – 1;
- порушення правил дорожнього руху - 4;
- інші події (порушення публічного порядку, бійки, насильство у сім’ї,  розпивання спиртних напоїв у заборонених місцях, втрата майна і т.п.) – 59.
Серед вказаних подій  23 кваліфіковано як кримінальні правопорушення.
Протягом тижня, що минув, двоє мешканців міста повідомили до поліції про вчинення щодо них шахрайських дій, а саме:
-  31 травня мешканка Вараша повідомила, що невідома особа під приводом купівлі її дитячого візка через сайт безкоштовних оголошень, шляхом обману дізналась реквізити банківської картки, після чого викрала з її банківського рахунку гроші в сумі 600 гривень;
- 02 червня інша місцева жителька в телефонній розмові із особою, яка назвалась працівником банку, повідомила дані своєї банківської картки. Відразу після цього жінка виявила, що з її банківського рахунку викрадено гроші в сумі 2 874 гривні.
За обома фактами шахрайства розпочато кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.
Ще двоє мешканців міста виявились більш пильними, та не дали змоги шахраям збагатитися за свій рахунок:
- 30 травня до 35-річної жительки Вараша зателефонувала особа, яка назвалась працівником банку і намагалась дізнатися реквізити банківської картки. Так як жінка не назвала усіх необхідних шахраєві даних, це не дало йому змоги викрасти гроші з її банківського рахунку;
02 травня в телефонній розмові із 32-річною місцевою мешканкою псевдо-працівник банку повідомив, що її рахунок заблоковано через спробу незаконного зняття коштів, та просив назвати конфіденційні карткові дані. Жінка відмовилась повідомити реквізити, і тим самим запобігла викраденню власних коштів з банківського рахунку.
Правоохоронці застерігають: будьте пильними та обачними у користуванні банківськими картками, в тому числі на сайтах мережі Інтернет. Не повідомляйте реквізити власних карток стороннім особам, навіть особам, які називають себе банківськими працівниками.
Варашський відділ поліції
ГУНП в Рівненській області

Comments are closed.