Continue Reading" />

«Барви Полісся» від Вараша до Рівного

«Співцем Полісся» називає себе знаний художник з Вараша Сергій Максимчук, вишукані пейзажні живописи якого вже давно знаходять своїх шанувальників навіть за межами України.
Нещодавно, 22 лютого, у Рівненській обласній науковій бібліотеці відбулася презентація 14-ї персональної виставки картин Сергія Максимчука «Барви Полісся». Захід був організований за ініціативи і активного сприяння керівника ГО «Культурний центр» м. Вараш Лідії Сніжко, а також за підтримки КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» РОР. У презентації взяли участь художники та знані мистецтвознавці Рівненщини, зокрема Богдан Столярчук, заслужений діяч мистецтв України, почесний член Всеукраїнської спілки краєзнавців, професор інституту мистецтв РДГУ; Анатолій Мізерний, фотохудожник і журналіст.
Знайомство з творчістю вараського митця проходило у формі невимушеної розмови, несподіваною окрасою якої став музичний виступ нашої землячки, учасниці конкурсу ПК РАЕС «Зірки, на сцену!», студентки музичного  училища РДГУ Маргарити Махоріної.
За збереження та популяризацію образотворчого мистецтва Сергій Максимчук був відзначений Почесною грамотою КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» РОР.
Експозиція, що складається з 28-ми полотен з поліськими пейзажами та картинами філософського змісту Сергія Максимчука, у  обласній науковій бібліотеці працюватиме до квітня. Тож шанувальники образотворчого мистецтва ще мають час, щоб побачити нові роботи талановитого земляка.

 

No Comments Yet.