Continue Reading" />

Колективи Палацу культури РАЕС перемогли на всеукраїнському фестивалі-конкурсі

Аматорські колективи Палацу культури Рівненської АЕС стали учасниками III Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу «Розмаїті Самоцвіти», де здобули почесні призові місця.
Захід проходив 9-10 січня в культурній столиці України – м. Львів. У конкурсній програмі взяли участь творчі танцювальні та вокальні колективи з більшості областей України, у тому числі й з міста-супутника Рівненської АЕС Вараш.
Колективи Палацу культури ім. Лесі Українки, що на балансі управління соціальних об’єктів РАЕС, достойно представили свою творчість та посіли переможні місця. Диплом лауреата 1-ї премії в номінації «Сучасна хореографія» отримав зразковий аматорський ансамбль танцю Олени Ісаєнко «Асорті». Диплом лауреата 2-ї премії в номінації «Естрадний вокал» (ансамблі) отримав зразковий аматорський вокальний ансамбль Лариси Пашко «Рондо». У номінації «Естрадний вокал» (солісти, малі форми) дипломи лауреатів 2-ї, 3-ї та 4-ї премій отримав вокальний ансамбль Тамари Пашко «Мелодія».
За підсумками всеукраїнського фестивалю-конкурсу аматорські колективи ПК РАЕС були нагороджені дипломами, кубками та заохочувальними подарунками. Також за професіоналізм, активну участь у підготовці своїх вихованців та вагомий внесок у розвиток української культури і мистецтва керівники гуртків ПК РАЕС отримали листи-подяки від організаторів.
Як наголосила завідувач сектору культурно-освітньої роботи та організації дозвілля ПК РАЕС Світлана Кох, участь аматорських колективів закладу у фестивалях та конкурсах всеукраїнського рівня дозволяє підтримувати позитивний імідж соціальних об’єктів Рівненської АЕС, де справжні професіонали виховують серед юних жителів міста-супутника й дітей рівненських атомників зокрема покоління талановитих, розумних та креативних особистостей. Варто відзначити, що працівники ПК РАЕС дбають не лише про розвиток творчих можливостей своїх вихованців, але й про насичений культурно-духовний відпочинок мешканців та гостей атомного містечка. Так, вже цього місяця на гостей закладу чекає нова захоплююча розважальна програма заходів:
  • 17 січня о 18.00 відбудеться ІІ фестиваль колядок та щедрівок серед учасників клубних формувань ПК РАЕС «Колядуємо разом».
  • З 22 січня по 11 лютого у фойє І поверху пройде виставка творчих робіт переможців та призерів ІІІ фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки-2017. Вхід вільний.
  • 22 січня о 14.00 у великій залі очікується святкова тематична програма «Нам берегти тебе, соборну», присвячена Дню Соборності України. Вхід вільний.
УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКІВ  З ГРОМАДСЬКІСТЮ РІВНЕНСЬКОЇ АЕС

No Comments Yet.