Continue Reading" />

Свято душі і пісні

     Це був справжній відпочинок для душі у кінці напруженого робочого дня. З такою думкою однозначно погодиться кожен, хто завітав 25 травня у ПК РАЕС ім. Лесі Українки. Адже сюди на свій творчий вечір “Дарую вам пісню!”  шанувальників українського  пісенного мистецтва  запросила  Світлана Тиндик, чарівний спів якої  полюбився не лише мешканцям Вараша. Тож привітати улюблену і талановиту  артистку, для  якої, без сумніву, міська сцена вже затісна, прийшли рідні, друзі, колеги, вихованці Світлани Дмитрівни. Одним словом, усі, хто на різних життєвих шляхах  перетинався з нею, співпрацював або ж досі має чудову можливість спілкуватися з цією надзвичайно творчою, щирою і відповідальною жінкою. Ці слова часто звучали того вечора у залі. А ще говорили про її працелюбність, креативність, готовність завжди прийти на допомогу і вміння розкривати дитячі таланти. Адже Світлана Тиндик вже багато років працює у Будинку дитячої та юнацької творчості м.Вараш, де займається з дітьми вокальним співом. Результати її сумлінної праці бачать усі мешканці міста: жоден міський захід практично не відбувається без участі Світлани Тиндик - чи ведучої,  чи виконавиці пісень - та її вихованців, які часто стають  переможцями пісенних конкурсів різних рівнів. Це найвища нагорода для вчителя — успіхи його учнів, і Світлана Дмитрівна має чим пишатися. Так само є чим пишатися і батькам Світлани — Надії Іванівні та Дмитру Якимовичу, що стали найпристраснішими свідками хвилини слави доньки. На творчому вечорі вони не раз піднімалися на прохання  доньки та присутніх, щоб усі побачили, хто виплекав цю чорноброву і двінкоголосу красуню-волиняночку. А вона так сердечно дякувала і співала мамі з татом, що у тих не раз набігали  сльози на очі.  Що там казати, весь зал з особливим трепетом слухав пісні у виконанні Світлани Тиндик та її вихованців з вокального ансамблю «Серпанок». Чудові  пісні подарували  глядачам і учасники колись відомого у місті вокального ансамблю «Авіцена», у складі якого винуватиця торжества починала свою пісенну кар’єру. Також у концерті взяли участь вокальний чоловічий ансамбль Палацу культури ВП РАЕС, аматорський фольклорний гурт «Полішуки», народний аматорський хор Федора Гощука, з якими  Світлані Тиндик  доводилося виступати на сцені.
     Барвистими переливами у залі розливалася мелодійна українська пісня,  і прекрасним капітаном у цьому пісенному морі була Світлана – та, що «світла», «сяюча», бо  осяває буденність своїм багатогранним талантом.
     Дуже  багато щирих вітань, нагород, квітів, подарунків адресувалося Світлані Тиндик з нагоди її 35-річчя на сцені.   Бо багато людей прийшло вшанувати жінку, що віддано служить  українській пісні, долучає до пісенного мистецтва дітей, натхненно створює неповторні вишиванки, дарує іншим святковий настрій та естетичну насолоду. Зі своїми виступами вона побувала і в зоні АТО, і на різних патріотичних заходах далеко за межами міста. За це Світлані  заслужено дякували голова Української спілки ветеранів у Вараші Петро Ширко; «афганець» та учасник АТО, батько її вихованки Антон Пришко; ветеран та волонтер Володимир  Рожко. За дорученням міського голови та від себе особисто сумлінного працівника на ниві позашкільного виховання учнівської молоді привітала директор Будинку дитячої та юнацької творчості Тетяна Маркевич, від імені освітян міста вітальні слова висловив заступник начальника управління освіти Анатолій Горайчук. Тепло і креативно віншували Світлану Тиндик колеги з центру дозвілля – директор  Микола Ковбасюк і  художній керівник Надія Волощук, голова ГО «Культурний центр» Лідія Сніжко, учасники творчих колективів міста, голова міської організації ВО «Свобода» Микола Пешко. Прозвучало на творчому вечорі і аудіовітання з Дніпровщини від колишнього учасника ансамблю «Авіцена» Миколи Жогла. А ще були вітання і квіти від вдячних вихованців та їх батьків, рідних  і друзів. Тож Світлана Тиндик того дня ще більше засяяла від радості й успіху, які щедро ділила з усіма присутніми на концерті та ставала від того  щасливішою.

No Comments Yet.