Continue Reading" />

Вечір позитиву і ностальгії від «Піснярів»

28 листопада місто Вараш відвідав білоруський музичний колектив – ВІА «Пісняри», що має легендарну історію. Відомий вокально-інструментальний ансамбль з такою назвою був створений у 1969 році під керівництвом талановитого музиканта Володимира Мулявіна. За декілька десятиріч свого існування колектив багато разів ставав переможцем всесоюзних та міжнародних конкурсів і першим з радянських ВІА у 1976 році побував на гастролях у США. Гурт полюбився широкій аудиторії піснями «Вологда», «Біловезька пуща», «Білорусія», «Олеся» та репертуаром, що складався переважно з обробки білоруських народних пісень, як от «Косив Ясь конюшину», «Коляда» та інших. За час керівництва ансамблем Володимира Мулявіна (до 1998 року) у колективі брали участь майже 50 музикантів. Після смерті засновника ВІА «Пісняри», який ще у 1979 році став народним артистом, у ансамблі стався розкол і на сьогоднішній день існує декілька колективів з назвою «Пісняри».
     У Вараш уже вдруге приїжджає ВІА «Пісняри», з якого троє музикантів у свій час працювали з Володимиром Мулявіним: Володимир Марусич (ударні інструменти, вокал, художній свист), Віктор Молчанов (гітара) та Павло Заяць (гітара, вокал).
     « Ми маємо багато гастролей в Україні, нас тут дуже добре приймають і в тому числі у місті Вараш, де ми вже вдруге з концертом»,– розповів нинішній директор ансамблю Ігор Свєчкін.
     Глядачі, що завітали на концерт «Піснярів» у Палац культури РАЕС, - переважно люди, які народилися ще у Радянському Союзі, представники старшого покоління. Це їхня музика, їхня епоха, їхні відчуття, записані у кожній з пісень. Прийшли навіть ті, кому вже за 80. Але була й молодша аудиторія з дітьми.
     Крім усім відомих хітів, «Пісняри» дивували й сучасними обробками, співом, що залучав до спільного виконання весь зал та потужним енергійним соло барабанщика Володимира Марусича. Музиканти розповідали смішні історії, жартували та багато дякували незмінній публіці, яка попри всілякі складнощі і проблеми усе ж приходить на їхні концерти.
     Вокально-інструментальний ансамбль у яскравих авторських костюмах із елементами білоруської вишивки подарував чудове свято ностальгії для тих, хто цінує справжню і перевірену часом музику.


No Comments Yet.