Continue Reading" />

Хто переміг у конкурсі «Вчитель року»?

27 грудня, крім ганебної сесії зі скандалами та побиттям депутатів, у Вараші відбулася ще й інша, набагато приємніша подія – підведення підсумків міського етапу щорічного конкурсу «Вчитель року». Варто відзначити, що цьогоріч у конкурсі взяли участь лише 4 педагоги навчальних закладів міста. Так вийшло, що були представлені тільки дві номінації: «Українська мова та література» і «Фізика». Отож, у професійній майстерності змагалися фізики і лірики. Підсумки цих «двобоїв» були урочисто підведені у актовій залі ЗОШ №1. Але спочатку присутні мали змогу ознайомитися з відеопрезентаціями учасників конкурсу «Вчитель року», якими стали:
у номінації «Українська мова і література» - Наталія Ципкайло (ЗОШ №3) та Наталія Жданюк (ЗОШ №2);
у номінації «Фізика» - Катерина Сидорчик (ЗОШ №1) та Алла Стельмах (ЗОШ №4).
За результатами таких конкурсних випробувань, як тестові завдання, методичний практикум, ведення уроку, були визначені переможці у 2-х номінаціях. Ними стали:
номінація «Українська мова і література» - Наталія Ципкайло (ЗОШ №3);
номінація «Фізика» - Катерина Сидорчик (ЗОШ №1).
Переможці та лауреати конкурсу були нагороджені грамотами управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, подяками КУ «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти», сертифікатами на отримання грошової винагороди у розмірі посадового окладу спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, квітами від колег та музичними вітаннями від учнів. Учителі Наталія Ципкайло та Катерина Сидорчик представлятимуть наше місто в обласному етапі конкурсу, що відбудеться вже у наступному році.

No Comments Yet.