Continue Reading" />

Про безпеку в Інтернеті розмовляли у бібліотеці

Бібліотека для дітей цього року вже традиційно приєдналася до відзначення Дня безпечного Інтернету, який пройшов  під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн.
     Цей день у бібліотеці пройшов цікаво та з користю. Була запрошена почесна гостя - казкарка міста Марія Солтис-Смирнова. Вона  прийшла на зустріч  до дітей з подарунком – новою казкою, яку спеціально написала до Дня безпечного Інтернету. 
     За круглим столом обговорювалися питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав людини та механізми їх захисту. Присутні ознайомилися з ризиками під час роботи у всесвітній мережі та методами боротьби з ними, з найважливішими правилами онлайн-безпеки та інтернет-етики, проблемами і ознаками інтернет-залежності, а також способами її подолання.
     Діти зрозуміли, що можуть створити кращий Інтернет, поводячись позитивно та ввічливо онлайн, маючи знання, навички та підтримку, яка їм необхідна для уникнення ризиків під час користування Інтернетом.
     Бібліотекарі на згадку підготували пам`ятку «Ти і Інтернет», в якій зазначили певні  поради і правила  безпечної поведінки в Інтернеті.

No Comments Yet.