Continue Reading" />

Розумник з Вараша отримав обласну премію

Минулого тижня відбулася зустріч переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, призерів Міжнародного мовно-літературного конкурсу Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика з керівництвом Рівненської облдержадміністрації та облради – повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.
Начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський, заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук вручали талановитим дітям Рівненщини премії у розмірі 3000 грн. кожному, проте з урахуванням ПДВ загальна сума склала 2400 грн. У нагородженні взяли участь 73 учні та студенти. Від міста Вараш такої честі удостоївся лише один учень - Єгор Грушевий, який навчається у 10 класі ЗОШ №3 і у 2016-2017 навчальному році виборов ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
Щиро вітаємо Єгора із заслуженою нагородою та сподіваємось, що у нинішньому навчальному році талановита учнівська молодь нашого міста здобуде ще більше перемог у конкурсах та прославить рідне місто.

 

No Comments Yet.