Continue Reading" />

Славні ювілеї

     Цьогорічна осінь надзвичайно щедра на хороші події у ДНЗ №8. У кінці  вересня золотий ювілей відсвяткувала методист закладу Наталія Турук, у першій декаді жовтня таке ж свято відзначила завідувач Людмила Мельник. А 15 жовтня ювілейну  сторінку  в історію міста впише сам дошкільний навчальний заклад № 8 «Дивоцвіт», який вже 30 років поспіль гостинно приймає у своїх стінах вараських малюків. Це один з кращих  садочків міста, пріоритетом у діяльності якого є художньо-естетичний напрям. 

Мельник Людмила Іванівна, завідувач ДНЗ №8

Переступивши поріг закладу, вихованець відразу потрапляє у мікросвіт, що сприяє розвиткові його естетичного смаку. Дитину оточують  гарні інтер’єри, виставки картин, зроблених власноруч педагогами,  та дитячих малюнків, виконаних різними техніками малювання. Значне місце у роботі педагогів з дітьми  відводиться мистецьким видам діяльності - театралізованій, музичній, образотворчій, які розвивають та реалізують творчий потенціал маленької особистості. У  дошкільному навчальному закладі функціонують  музична і фізкультурна зали, методичний кабінет, кабінет  практичного психолога , фізкабінет, медичний кабінет, плавальний басейн. При нормативній наповнюваності 245 дітей сьогодні ДНЗ №8 відвідує 291 дитина – садочок користується авторитетом і багато батьків хочуть саме сюди віддати свого малюка!
     Звичайно, творчі та професійні досягнення  працівників «Дивоцвіту», а серед них такі вагомі, як І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу "Кращий інтернет-сайт дошкільного навчального закладу" (2012р.), ІІІ місце серед ДНЗ Рівненської області у  конкурсі «Краще оздоблення актової зали ДНЗ» (2015р.), гран-прі у міському фестивалі «Велика пісочниця» у номінації «Вокальний жанр» (2017р.), – це злагоджена та продуктивна робота усього колективу ДНЗ №8 під керівництвом мудрого та досвідченого завідувача Людмили Мельник. 

Турук Наталія Євгенівна,вихователь-методист

17 років Людмила Миколаївна впевнено та професійно веде  корабель під назвою «ДНЗ №8», долаючи непрості милі освітянського простору. А її надійним і відповідальним помічником у цьому «плаванні» залишається вихователь-методист Наталія Турук, яка з перших днів у команді.
     З нагоди цілої палітри ювілейних свят щиро вітаємо ювілярів та весь колектив ДНЗ №8. Нехай яскравими та багатими на добро, успіх і радість  будуть життєві моменти, нехай завжди приємно дивує усіх «Дивоцвіт» таланту, творчості і гармонії!
           

No Comments Yet.