Continue Reading" />

Які проблеми міста було озвучено на телемайдані?

У рамках проекту «Телемайдан: запит на зміни» телеканал «Рівне 1» уже побував у багатьох містах області, зокрема  у Сарнах,  Дубні, Березному, Костополі, Здолбунові. А 30 червня перший місцевий завітав у Кузнецовськ/Вараш.

У центральному сквері міста у режимі прямого ефіру відбувся телеміст, на який були запрошені міський голова Сергій Анощенко, перший заступник міського голови Володимир Грушевський, заступник голови Володимирецької райдержадміністрації Анатолій Рижий.

Мешканці міста мали можливість поставити представникам місцевої влади запитання про наболілі проблеми  і отримати на них відповідь, можливо, не завжди таку, яка б їх задовольнила. Крім того, завдяки можливостям телемосту за процесом з рівненської студії слідкували експерти із різних галузей – експерт в галузі житлово-комунального господарства Сергій Пінчук та голова правління Рівненського Комітету виборців Олексій Горецький.

Вони аналізували і коментували відповіді представників місцевої влади. Питання, які хвилювали присутніх мешканців міста, стосувалися перейменування міста, незаконного видобутку бурштину, ремонту дороги на Біле озеро та екологічного стану цієї унікальної водойми, роботи поліції у місті, збереження школи №5, здачі будинку 43 по м-ну Вараш, боргів комунального підприємства, пільгового перевезення пасажирів у громадському автотранспорті, бездомних тварин, недостатньої роз’яснювальної роботи щодо процесу декомунізації.

І хоч сонце вже ховалося за обрієм та спека спадала, на телемайдані чимдалі ставало гарячіше, мешканці активно та емоційно нагадували владі про нагальні проблеми, чекаючи реальної допомоги та змін на краще.

Хтозна, можливо, саме цей організований Першим місцевим проект стане поштовхом та першим  кроком до вирішення деяких озвучених проблем  нашого міста.

Детальніше про те, як відбувався телемайдан у нашому місті, дивіться у сюжеті.

1 Response

  1. Що там за дичь необразована позорить моє місто. В даному випадку Я патріот житель міста Вараш хочу сказати що більшість інтилігенцііі, освітченоіі розумноіі молоді, та працівникі РАЕС інженерна еліта Украііни підримують саме Вараш. І шкода що в промосковських холуіів та запроданців знайшовся час і кошти на антиукраіінську кампанію. А у могутньоіі держави не знайшлося на звичайну інформаційну кампанію. І якщо більшість розумних людей розуміють що це правильно, то дичь та зомбоботи шумлять і кричятьроблячи картинку ніби більшості проти