Continue Reading" />

Хто на Рівненщині слідкуватиме за виборами?

25 жовтня виборці на Рівненщині будуть під пильним наглядом силовиків. Про те, що правоохоронці повинні забезпечити виборчий процес, а не брати в ньому участь, напередоні заявив Міністр МВС Арсен Аваков. Прес-служби силових відомств в області прокоментували іРівне свою готовність до дня виборів.

– У день виборів у нас буде посилений варіант несення служби. На місцях виборчих дільниць працюватимуть працівники з обласного управління та із районних підрозділів, точної цифри чергуючих назвати поки не можу. Крім того, напередодні ми проводили перевірки виборчих дільниць у кожному районі щодо пожежної безпеки, – прокоментував прес-секретар ГУ ДСНС Микола Прокопчук.

– На виборчих дільницях на Рівненщині працівники нашого відомства охоронятимуть громадський порядок. Працюватимуть 2300 працівників міліції та 1966 членів громадських формувань, – повідомляє прес-служба УМВС.

Щодо правопорушень на місцях проведення виборів можна звертатися за телефоном довіри УМВС –  67-96-79.

У тому числі нестимуть службу у день виборів і рівненські даівці, що підтвердила керівник прес-служби УДАІ Рівненщини Світлана Марко.

– Представники нашого відомвства не працюватимуть на виборах, чергуватимуть лише працівники місцевих судів. Якщо виникнуть якісь правопорушення громадяни повинні звертатися до Рівненського або Житомирського адміністративних судів,- коментує прес-секретар Рівненського апеляційного суду Олена Кузменко.

– Наші співробітники працюватимуть на виборчих дільницях цілодобово. Їхня кількість – це закрита інформація. Також працюватимуть наші телефони довіри 0362-67-86-06 або 22-43-43, куди можна буде повідомляти про правопорушення на виборах, – повідомляє прес-секретар СБУ Інна Ілючок.

Джерело: іРівне

No Comments Yet.