Continue Reading" />

Вибори та післявибори у Кузнецовську

У місті нарешті відбулися вибори. Попри невелику, порівняно з усіма попередніми виборами, активність і явку виборців, попри песимічні настрої та розчарування мешканців владою. На щастя, без ексцесів, але з малопрогнозованими результатами.

За попередніми даними, у місцевих виборах 25 жовтня взяли участь менше 50% кузнецовців. Як ніколи, в урнах для голосування було виявлено багато зіпсованих бюлетенів, особливо по територіальному виборчому округу (до обласної ради). Якщо стосовно вибору міського голови люди більш-менш орієнтувалися, то щодо великого списку партій із зазначенням прізвищ їх лідерів та кандидатів вони просто губилися. Адже у бюлетенях з'явилися нові і маловідомі назви партій, а вибори проходили також за новими, ще не зовсім зрозумілими для широкого загалу правилами.

Серед претендентів на посаду міського голови голоси кузнецовців розподілилися приблизно так: лідирує Сергій Анощенко, далі з не дуже великим відривом один від одного йдуть Олег Ординат, Степан Жданюк, Ігор Куц, Володимир Грушевський. Менше від них голосів набрали Віктор Міцюк, Ярослав Басюк, Борис Бірук і ще менше Тетяна Сич та Валентина Гончарук. Виборці Кузнецовська повірили "сильним людям", віддавши перевагу партії "Сила людей", у списку якої чи не найбільше молоді і яка, безперечно, пройде у міську раду. Крім того, міська рада буде представлена ще й такими новими партіями, як "Громадський рух "Народний контроль" та "Українське об'єднання патріотів-"Укроп", а також "Блоком Петра Порошенка "Солідарність", "Батьківщиною", Українською Народною Партією, Всеукраїнським об'єднанням "Свобода" і, ймовірно, іншими.

Нагадаємо, це попередні дані, а офіційну інформацію про результати місцевих виборів у місті  має надати Кузнецовська міська виборча комісія протягом 10 днів.

No Comments Yet.