Continue Reading" />

Володимир Ковальчук – новообраний голова Рівненської обласної ради

18 листопада відбулася перша сесія Рівненської обласної ради для депутатів 7 скликання. Кількість правоохоронців була вкрай вражаючою, попри це в сесійній залі практично не було вільного місця.

Було утворено шість фракцій: «Конкретних справ», Блок Петра Порошенка, ВО «Свобода», Радикальна партія, ВО «Батьківщина» та УКРОП. Таким чином партію Конкретних справ очолив Богдан Файфура, Радикалів – Оксана Лозова, Свободу очолив Олексій Бучинський, лідером УКРОПу стала Діана Гордійчук, попри це БПП та ВО «Батьківщина» поки що не вирішили кого ставити на пост очільника фракції.

Після 15 хвилинної перерви прозвучала заява від члена БПП Корнійчука Олександра.

- Ми глибоко переконані, що питання організації роботи в цій залі і впровадження тих підходів до яких ми так прагнемо має вирішуватися тут, а не в київських кабінетах. Тому до тих пір поки з Києва нам будуть розповідати як діяти тут на Рівненщині, наша фракція не висуватиме кандидатуру на посаду голови обласної ради, - заявив пан Олександр.

Перейшовши до озвучення кандидатур на посаду голови Рівненської обласної ради, слово взяв член Радикальної партії Свисталюк Сергій та запропонував кандидатуру Ковальчука Володимира. Як виявилося дана кандидатура була першою та останньою, оскільки більше ніхто нікого не запропонував.

- Важливим моментом для обласної ради як для дієвого механізму області, я бачу об’єднану громаду, без жодних чвар та розколів, на мою думку нинішня обласна рада дозволяє це зробити, оскільки тут не має регіоналів та інших не українських сил. Люди мають відчути, що вони живуть в державі, а не на клаптиках території, - сказав кандидат на посаду голови обласної ради від Радикальної партії Ковальчук Володимир.

Згодом було розпочато таємне голосування, за його результатами головою обласної ради став Володимир Ковальчук.

Довідково: Ковальчук Володимир Олександрович – народився 28 липня 1982 року у місті Здолбунів, закінчив ЗОШ №6 та здобув вищу освіту у НУВГП на кафедрі економіки підприємства. Розпочав свою роботу на посаді звичайного банківського економіста, згодом став директором відділення «Укрсиббанку» та керівником обласної філії банку «Хрещатик». У 21 рік став президентом рівненської обласної федерації шахів. Наразі є помічником народного депутата України Рибалко Сергія.

Джерело: Піка

No Comments Yet.