Continue Reading" />

22 вересня – Всесвітній День без автомобіля

22 вересня – Всесвітній День без автомобіля (World Car Free Day). Цього дня мешканці понад тисячі міст у 35 країнах світу залишають авто вдома і обирають громадський транспорт, велосипеди чи взагалі ходять пішки. Влаштовуються цілі пішохідні зони, а у деяких містах великі автомобільні магістралі на один день перетворюються на пішохідні доріжки.
Мета заходу – привернути увагу до проблем екології, викликаних викидами парникових газів у повітря, та необхідності створення екологічно чистих видів палива.
Рівненська АЕС – це підприємство, яке виробляє низьковуглецеву атомну енергію з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Тому не дивно, що наші працівники все частіше обирають екологічно чисті види транспорту та засоби пересування.
А цього року генеральний директор Павел Павлышин, голова профспілкового комітету Іван Мельник та трудовий колектив ВП "Рівненська АЕС" вирішили підтримати акцію «День без авто» під гаслами «Я іду пішки» та «Я їду велосипедом».
Пропонуємо працівникам Рівненської АЕС у п’ятницю, 22 вересня, залишити свої автомобілі вдома та прийти на роботу пішки (або приїхати велосипедом).
Отже, 22 вересня ми йдемо на роботу пішки або їдемо велосипедами. А ви? Приєднуйтеся, разом цікавіше!!!
Постіть фото на своїх сторінках у мережі Facebook з хештегами #РАЕСденьбезавто, #яйдупішки, #яїдувелосипедом. Автор, чиє фото до 21:00 23 вересня набере найбільше лайків, отримає сувенір)).
І головне – не забувайте, що піша ходьба та їзда на велосипеді не тільки абсолютно безпечні для довкілля, а ще й дуже корисні для здоров’я, серцево-судинної системи і фігури)).

Фото Організація молоді ППО ВП РАЕС.

No Comments Yet.