Continue Reading" />

Велосотка зібрала півтори сотні професійних спортсменів та аматорів

Цими вихідними на теренах Рівненщини відбулась справжня феєрія велоспорту – «Веломарафон 100 Велоwatt». Близько півтори сотні спортсменів-аматорів з різних куточків України змагались за першість, долаючи відстань протяжністю в 100 км. Понад третина учасників велопробігу - енергетики. Команда рівненських атомників дружньо вітала гостей з дирекції Компанії, а також Запорізької, Южно-Української, Хмельницької АЕС та відокремленого підрозділу «Атомремонтсервіс». Маршрут велозаїзду пролягав мальовничими шляхами між населеними пунктами 30–ти кілометрової зони спостереження Рівненської АЕС.
Спортивно-масовий захід відбувся за ініціативою Організації молоді РАЕС та був підтриманий керівництвом електростанції, профспілковими організаціями ДП НАЕК "Енергоатом" та РАЕС. Веломарафон проводився з метою підтримки позитивного іміджу атомної енергетики та інформування про продовження терміну експлуатації блоку №3 РАЕС, як запоруки розвитку регіону, екологічного благополуччя населення. Захід сприяв екологічній просвіті через залучення до активних видів відпочинку, що не завдають шкоди довкіллю та пропагують здоровий спосіб життя серед працівників Компанії та населення, а також відкривають туристичну привабливість Рівненщини
«100Велоwatt» - це однозначно найграндіозніший велоівент Всеукраїнського масштабу, де кожен учасник мав можливість подолати 100 км на велосипеді розміченою велотрасою в компанії колег, друзів, родичів, однодумців і майбутніх товаришів щодо велопокатушок. Кожен міг самостійно обрати для себе формат заїзду. Затяті учасники рвались вперед з жагою до перемоги незважаючи на пекуче сонце та екстремальний шлях, а аматори і першопрохідці випробовували себе та свою витривалість, поступово долаючи десятки складних кілометрів.

Веломарафон

Стартували велосипедисти від пристанційної площі РАЕС, фінішували на базі РАЕС «Біле озеро». Проміжним контрольно-технічним пунктом, де марафонці могли перепочити, пообідати та поновити запаси води, був торговий центр «Аеродром» в смт. Володимирець. Тут же працювали спеціалісти управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС, які проводили просвітницьку роботу з вболівальниками стосовно продовження терміну експлуатації блоку №3, а також мети проведення веломарафону.
Маршрут пролягав переважно сільськими ґрунтовими дорогами, бруківкою, асфальтом різної якості покриття та піщаними шляхами. Контрольний час на подолання дистанції відводився не більше 10 годин.
Перемогу у веломарафоні в номінації «Абсолют чоловіки» здобули: перше місце – велоспортсмен команди байк-портал Євген Закора з Закарпатської області, друге – Олексій Кожадей з м. Енергодар Запорізької області та третє призове місце – затятий любитель велоспорту Олександр Кудрик, електромеханік енергоремонтного підрозділу Рівненської АЕС. Варто зазначити, що переможці подолали відстань у 100 км в середньому за 3 години 8 хвилин
«Я затятий учасник веломарафонів. Сам організовую подібні сотки, проте «100Велоwatt» вразили мене своєю продуманістю. Якщо буде можливість, ще раз долучусь до змагань, які проводитиме Рівненська АЕС. Відчув на собі, що гарний настрій та море вражень тут гарантовані. Суперники дійсно достойні, всі 100 кілометрів я змагався з Олексієм та Олександром. Тому до останнього тяжко було уявити, хто ж переможе» - коментує тридцятирічний переможець Євген Закора.

Реєстрацію на старті «100Велоwatt» пройшло 22 представниці прекрасної статі. Всі три переможні місця здобули мешканки міста-супутника РАЕС Юлія Руднік-Гриньків, Мирослава Войтюк (технік бухгалтерії РАЕС) та Олена Шикова. У номінації «Чоловіки до 49 років» третє призове місце посів рівненський атомник Сергій Муравинець.
Генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин, посів третє переможне місце у найсоліднішій номінації «Ветерани», поступившись лишень професійним велогонщикам. Він отримав нагороду від організаторів веломарафону за вагомий внесок у розвиток велоспорту, популяризацію здорового способу життя та постійну підтримку молодіжних ініціатив, тим самим зруйнувавши усі стереотипи та на власному прикладі довівши, що немає завад на шляху до звершень – головне бажання та цілеспрямованість. «Траса була дійсно складною. Втратив близько сорока хвилин на десяти кілометрах бездоріжжя. Погода теж не сприяла легкому заїзду, сонце було просто пекельне. Однак ми здолали цих 100 кілометрів не дивлячись нінащо. Організація мене потішила, все пройшло просто чудово – почув багато схвальних відгуків. Наступного року плануємо змагання з триатлону, тому запрошую долучитись до нашої ініціативи» - ділиться П.Павлишин.
Під час урочистостей голова ППО Компанії Олексій Лич зазначив, що на сьогоднішній день ідеї, активна життєва позиція Павла Яремовича та його наполегливість – це той двигун прогресу, якого потребує  атомна енергетика України. Тож Енергоатом зацікавлений у реалізації запропонованих ним проектів.
Як відзначив учасник велопробігу, радник президента НАЕК «Енергоатом» Олег Поліщук, Компанія і надалі працюватиме над формуванням культурних цінностей, позитивного іміджу атомної енергетики та підтриманням здорового способу життя серед енергетиків.

Більше фотографій з події на сторінці РАЕС "InformAtom" у соцмережі Фейсбук.

Comments are closed.