Continue Reading" />

Відбувся шостий етап кубка з шахів

   28 серпня відбувся шостий етап кубка Володимирецького району з шахів, присвячений Дню селища Володимирець. Нарівні з дорослими цього разу був значний десант юних школярів з міста Вараш. Участь команди вараських школярів відбулась за підтримки місцевого підприємця Євгенія Павлишина. 
           Перемогу здобув володимирчанин Дмитро Андрєєв, друге місце за варашанином Петром Куклою і третє місце у Олексія Жакуна з Дубровиці.
          Серед дітей  в старшій групі переміг Лобанов Данило, 2 місце – Ковальчук Дмитро, 3 місце – Заруцька Валерія. У молодших кращий результат показав Лобанов Микита, другим став Клим Максим і третє місце у Заруцького Максима. Діти крім грамот та заохочувальних призів від Євгенія Павлишина отримали також сувеніри від ГО «Енергія Комфорту» (виконавчий директор Юлія Денега).
  ОГОЛОШЕННЯ
      КМШШФ запрошує любителів шахів  09-10 вересня в центр дозвілля «Лісова пісня», де  відбудеться Відкритий міський шаховий турнір серед дітей присвячений Дню міста у чотирьох вікових групах.
    Реєстрація учасників 9 вересня до 10.50 год. Початок: 11 год. Змагання проводяться за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу: 30 хв. 
 Телефон для довідок: 096-246-7713. 

No Comments Yet.