Continue Reading" />

Мазяр: Після сьогоднішньої гри, думаю, суддя купить собі щось цікаве, або принаймні путівку в Таїланд вже заробив

Після вчорашньої гри у Вараші головний тренер рівненського «Вереса» Володимир Мазяр був не дуже задоволений, адже його команда поступилася ковалівському «Колосу» з рахунком 2:3. При цьому суддя Олександр Шандор зі Львова поставив три пенальті, два з яких у ворота господарів поля. Вболівальники на це відреагували дуже негативно. Після матчу глядачі накинулися на суддівську бригаду – правоохоронці завадили цьому та не пропустили розлючений натовп.
Володимир Мазяр теж вважає, що його команда програла через дії судді. В другому таймі захиснику «Вереса» Олексію Зозулі зламали носа, через що змушений був виходити новачок команди Сергій Петько, який призвів до пенальті, це зокрема і згадує головний тренер рівнян:
- Футбол виходить на другий план. Виходить суддівство, інші підводні течії. Після сьогоднішньої гри, думаю, суддя купить собі щось цікаве, або принаймні путівку в Таїланд вже заробив. Мене цікавить – Зозулі ламають ніс і навіть не було жовтої картки, і виходить захисник і помиляється. «Верес» там не хочуть бачити і це тільки початок. Це не був футбол. Це називається "явище на футбольному полі". Одна команда грала проти 14, можна сказати, гравців. Але що нас не вбиває – робить нас сильнішими. Футболісти старалися і хотіли перемогти. Крім того поле було важке. Я також говорив, що всі команди, окрім «Іллічівця» рівні за класом. Видно, що наш суперник працював на траві, на відміну від нас, - розповів Мазяр.
Головний тренер Народного клубу подякував спонсору та керівництву за підтримку та визнав поразку.

No Comments Yet.