Continue Reading" />

Дякуємо за гарну посмішку!

9 лютого - Міжнародний день стоматолога.  Ця професія в усьому світі дуже затребувана, бо за даними різних медичних джерел карієс і хвороби ротової порожнини є найпоширенішими захворюваннями в усьому світі.  Чим вища майстерність стоматолога, тим менше неприємних відчуттів отримують пацієнти.
На щастя, сьогодні ми маємо можливість вибирати лікаря, до якого звернутися зі своїми стоматологічними проблемами чи питаннями. У Вараші, крім стоматологічного відділення ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України», нині працюють близько десятка приватних стоматологічних кабінетів, кожен з яких має своє коло клієнтів, свої особливості і переваги.

Одним з перших у нашому місті свої послуги  почав надавати стоматологічний кабінет «Естетика».  У 2005 році його відкрила смілива і активна жінка, лікар-стоматолог за освітою Любов Гутник. І вже через рік успіх власної справи підтвердився здобуттям перемоги у міському конкурсі «Кращий молодий роботодавець року». З часом розширювався комплекс надання послуг, застосовувалися нові методи і підходи у галузі, зміцнювалася матеріально-технічна база та створювалися нові робочі місця. І сьогодні оновлений кабінет «Естетика» та його ініціативна власниця Любов Гутник користуються заслуженим авторитетом не лише у мешканців міста. А найвищою оцінкою своєї професійної діяльності Любов Василівна вважає вдячні відгуки та гарні посмішки клієнтів,  багато з яких вже роками довіряють їй своє здоров’я.
Щиро вітаємо Любов Гутник і  колектив кабінету «Естетика», а також усіх стоматологів міста з професійним святом! Зичимо всіляких життєвих гараздів, миру, добра, любові та Божого благословіння у щоденних справах. Адже завдяки Вашому професіоналізму ми відчуваємо себе більш впевненими і привабливими, ми з гордістю демонструємо свою білосніжну посмішку.  

No Comments Yet.