Continue Reading" />

Гаряча літня сесія у Вараші

    9 червня відбулася 18 сесія Вараської міської ради. Вона розглянула більше 100 питань порядку денного, відзначилася великою тривалістю, чисельною присутністю представників громади, багаторазовим поверненням до вже проголосованих питань та звичними образами  народних обранців один одного.
   Було  одноголосно підтримано звернення  до Кабміну і Верховної Ради України щодо недопущення руйнування медичної системи у місті, збереження статусу “СМСЧ №3” і можливого створення на базі закладу нового госпітального округу. Його зачитала депутат Тетяна Дєнісова, а доповнив начальник ДЗ “СМСЧ №3 МОЗ України” Олександр Коцюбинський. Того дня на сесії депутати неодноразово поверталися до питань медицини, зокрема заслуховували звіт про виконання міської програми “Здоров'я” за 2016 рік та вносили зміни у програму “Здоров'я” на 2017 рік, пов'язані з придбанням нового обладнання по дерматології. Тож у залі було багато присутніх працівників згаданого медичного закладу у Вараші.
    Звернення депутата Миколи Ковбасюка стосувалося благоустрою міського кладовища по м-ну Будівельників.
    Дискусійним стало  питання про повторне затвердження структури органів Вараської міської ради, адже нещодавно це рішення  Житомирський апеляційний суд скасував. Однак депутати з другої спроби мінімальною перевагою у 18 голосів знову затвердили структуру органів Вараської міської ради (проект рішення №186 від 06.05.2016 року).
     Активно обговорювалося на сесії внесення змін  до бюджету м.Вараш на 2017 рік. Зрештою було виділено близько 500 тис. грн.  на завершення ремонту ЗОШ №4 і ДНЗ №12; 3 млн. грн. на  підтримку ОСББ; 765 400 грн. на “Програму розвитку парку культури  та відпочинку м.Вараш”; 26 120 грн. на програму “Здоров'я”; 103 440 грн. для забезпечення функціонування теплових мереж;  216 591 грн. для забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства, а також додано кошти у інші міські  програми.                        Депутати одностайно  проголосували про надання адресної матеріальної допомоги мешканцям міста, які потребують дороговартісного лікування ( з початку року таку допомогу отримали 80 чоловік), а також по питаннях, що стосувалися перейменування структурних підрозділів виконавчого комітету Вараської міської ради та внесення змін до установчих документів всіх дошкільних навчальних закладів міста.
     Знайшлася більшість депутатських голосів і для прийняття рішень про списання з комунальної власності багатоквартирних будинків, що належать до ОСББ.
     Щодо “земельних” питань, то депутати нарешті надали дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійній громаді парафії Спасо-Преображенського собору. Можливо, тому, що нас сесію прийшли священники цього храму разом з великою групою прихожан. Крім того, затвердили проект землеустрою та передачу земельної ділянки  у власність для будівництва гаража близько 10 учасникам АТО. Деяким громадянам надали дозвіл  на розроблення проекту землеустрою для будівництва і обслуговування житлового будинку, іншим з різних причин відмовили.
     Так само відмовили  окремим підприємцям у поновленні договору оренди або ж у наданні дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для її подальшого викупу.
     На сесії було заслухано і ряд звітів про виконання у 2016 році різних міських програм, профінансованих з міського бюджету.

Comments are closed.