Continue Reading" />

ГО «ДІЯ» запрошує громаду міста Вараш на відзначення Дня українського добровольця

14 березня у місті Вараш відбудеться урочисте відзначення Дня українського добровольця. Громадська організація «ДІЯ» запрошує мешканців та гостей міста Вараш вшанувати подвиг українських добровольців, разом згадати масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися в листопаді 2013 - лютому 2014 року.
День українського добровольця відзначається в Україні відповідно до Постанови Верховної Ради № 4261 від 17 січня 2017 року. Ця подія проводиться щорічно саме 14 березня – фактично з дати анексії Кримського півострова військами Російської Федерації та проведенням на південно-східних територіях України проросійських заколотів з закликами виходу з України та приєднання до складу сусідньої держави. Цей день і став справжньою датою народження Українського добровільно-визвольного руху, до якого вступили десятки тисяч учасників столичного та місцевих майданів – творців Революції Гідності, а також небайдужі українці.
"Вшанування мужності і патріотизму та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-добровольців, які загинули під час виконання обов’язків у складі добровольчих формувань, є необхідним виявом вдячності та поваги з боку українського суспільства", - розповідає керівник ініціативної групи осередку «ДІЯ» в місті Вараш Валерій Конопко.
День добровольця - символ справжнього об’єднання усіх «людей доброї волі», які захищають Україну та допомагають зміцнювати обороноздатність нашої армії.
Захід відбудеться 14 березня о 17:00 на Майдані Незалежності міста Вараш.
З повагою, прес-служба ініціативної групи ГО "ДІЯ" у місті Вараш

No Comments Yet.