Continue Reading" />

Лютий обіцяє не лютувати

Народний синоптик із Волині Володимир Деркач розповів, якою буде погода в останньому місяці зими.

Підприємець, а «за сумісництвом» народний синоптик із Каменя-Каширського Володимир Деркач визначає погоду за тим же методом, яким колись користувався журналіст і письменник Володимир Лис. Він, зокрема, спостерігає за природою з 25 грудня до 7 січня (від католицького до православного Різдва), – пише газета «Волинь-нова». Кожен день у зазначеному періоді відповідає за один із місяців року й підказує, якої погоди чекати. Отож, прогноз Володимира Деркача такий:

– Останній місяць зими не буде лютим, але особливого тепла також чекати не варто. Синоптична картина часто змінюватиметься, можна виокремити сталі періоди у два-три, інколи чотири-п’ять днів.

Перша декада лютого буде малосніжною, трохи сильніших опадів слід очікувати лише на початку місяця (один-два дні). Температура повітря цього відрізка буде комфортною, майже завжди сталий морозець вночі і трохи тепліше вдень, інколи зі знаком «+».

Друга декада видасться холоднішою, на її початку та наприкінці в наш край прийдуть короткочасні, але сильні морози. Опади будуть помірні. 

Останній тиждень ще збереже мінусову позначку термометра, але поступово температура буде підніматись, запахне весною, принаймні вдень, однак зима ще нагадає про себе наприкінці декади.

 
7 днів

No Comments Yet.