Continue Reading" />

На Рівненщині у аліментника арештували квартиру

У жителя Вараша, що на Рівненщині, який не сплачував аліменти, державні виконавці арештували квартиру. Таким чином його колишня дружина отримала шістнадцять з половиною тисяч гривень на утримання їх спільної дитини, пише Північ-інфо.
 Як інформують з обласного управління юстиції, такий борг у чоловіка виник за кілька років несплати аліментів. На виклики боржник не реагував. Відтак на його квартиру і банківський рахунок наклали арешт.
«Пізніше були виявлені кошти на його іншому банківському рахунку. То ж з нього деякий час і стягувалися гроші. Але попередній борг все одно залишався. На сьогодні дитина, на утримання якої сплачувалися аліменти, вже досягла повноліття. Утім ми продовжували працювати по цьому провадженню. Нещодавно пояснили жінці, що вона може звернутися до органів досудового розслідування щодо порушення кримінальної справи за несплату боргу з виплати аліментів. На щастя, боржник таки усвідомив всю свою відповідальність та сплатив заборговані аліменти у повному обсязі. А арешти на квартиру та банківський рахунок були зняті»,
– розповідає держвиконавець Вараського міського відділу ДВС ГТУЮ Мар’яна Завгородня.

No Comments Yet.