Continue Reading" />

Поранені поліцейські та “бурштинщики”, перекинуті автомобілі: на Рівненщині сутички

У Дубровицькому районі goose canada, поблизу села Великий Черемель стався конфлікт між поліцейськими та бурштинокопачами. Внаслідок сутички троє поліцейських з Черкащини постраждали. На ранок декілька місцевих жителів звернулися до лікарні і стверджують – постраждали від дій правоохоронців, пише агенція новин “Рівне Інформаційне” з посиланням на прес-службу поліції.
Сьогодні близько четвертої години ранку правоохоронці з числа приданих сил виявили кількох старателів, які з мотопомпами видобували бурштин. Мотопомпи вилучичли, проте місцеві жителі “не пробачили” таких дій правоохоронцям.
Щоб не дати правоохоронцям вилучити мотопомпи, сотня бурштинокопачів повалили декілька дерев. Як результат – перекритий рух десятьом поліцейським. Під час сутички постраждали 29-ти, 40-ка та 28-річні поліцейські спезпідрозділу Черкаської області. Їх з численними забоями, ссаднами та травмами голови госпіталізовано до лікарні.
Як стверджують очевидці, бурштинокопачі мали при собі зброю canada goose, адже було чути постріли. Правоохоронці ж у свою чергу стріляли в повітря – стверджують у прес-службі поліції.
Вже на восьму годину ранку у райлікарню Рокитнівщини звернулися двоє чоловіків з пораненнями ніг дробом. 22-річний житель села Вежиця та 28-річний мешканець Старого Села  стверджують – у них стріляли поліцейські.
Наразі правоохоронці перевіряють ці випадки, адже на озброєнні у поліції немає подібної зброї. Розпочаті кримінальні провадження за фактами опору поліцейським, погрози або насильства щодо правоохоронців, за умисне пошкодження майна правоохоронців та видобутку бурштину.

No Comments Yet.