Continue Reading" />

Присяжнюка похвалили і відправили в департамент: в Нацполіції Рівненщини новий начальник

ергій Князєв вітає нового начальника Нацполіції Рівненщини Валерія Самчука.
Сьогодні, 14 червня, офіційно представили нового начальника Рівненського обласного управління Нацполіції Валерія Самчука. На представлення прибув керівник Нацполіції України Сергій Князєв. Крім нього, познайомитися з новим керівником правоохоронного підрозділу прийшли два народних депутати, міський голова Рівного Володимир Хомко, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на Радіо Трек.
Сергій Князєв зазначив, що попередній керівник обласної поліції Валерій Присяжнюк чудово виконував свої обов’язки. А кадрову зміну пояснив тим, що пан Присяжнюк йде працювати в Департамент Національної поліції України, де буде відповідати аж за три області - Волинську, Рівненську та Житомирську. 
Крім того, начальник Нацполіції України певно вирішив зробити Валерію Присяжнюку комплімент. Озвучивши статистику розкриття злочинів рівненськими правоохоронцями за час головування Присяжнюка, пан Князєв зазначив, що показники стали значно кращі. Навіть, в порівнянні з тим часами, коли він сам очолював поліцію Рівненщини.  

No Comments Yet.