Continue Reading" />

Про що дискутували на засіданні Володимирецької райради

На порядок денний було винесено 15 питань і різне.
Найбільш дискусійним стало питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік (а фактично перерозподіл залишків бюджету, оскільки приблизний дефіцит бюджету, за словами голови  РДА, до кінця року складе біля 15 мільйонів гривень, тож ні про яке перевиконання доходів сьогодні мову не варто вести).
Повідомляє сайт ВОЛОДИМЕРЕЦЬ СЬОГОДНІ з  посиланням на polissya.net.
Зокрема, на співфінансування будівництва школи в Озерцях по програмі ДФРР районним бюджетом було передбачено на сесії ще на початку року 1 млн. 210 тис. грн. Однак на нинішній сесії пропонувалося ці кошти перерозподілити між іншими бюджетними установами і організаціями району, оскільки кошти ДФРР ми безнадійно втратили. Втім, депутати не погодилися з такою пропозицією фінансового управління РДА, адже громада села зайняла активну позицію і вимагає продовження будівництва школи.
Було запропоноване компромісне рішення бюджетної комісії  (помилку виправлено модератором): зняти з бюджетних установ і програм по 20 відсотків асигнувань, які планувалися на серпень. А коли кошти із зони спостереження надійдуть в район і будуть спрямовані на будівництво школи в Озерцях, то на наступній сесії в липні цей злощасний «мільйон з четвертинкою» перерозподілять на дофінансування бюджетних установ і районних програм.
Депутати гостро підняли питання стосовно дільничих. Зазначено, що у Хиночах, як і в багатьох населених пунктах району, дільничі існують лише формально, тобто, люди в деяких населенних пунктах навіть не знають, хто у них дільничий. Депутати відмічали, що якщо так триватиме і далі, то скоро в кожному селі не дивиною стануть такі масові бійки і стрілянина, як недавні розбірки за участю жителів Канонич, Дубівки та Кідер.
Віталій Березовський зазначив, що з моменту реформування міліції у поліцію залишилося лише 4 дільничих на 68 населених пунктів. Не вистачає і транспортних засобів для належного виконання обов’язків працівників поліції.
Утім, депутати відмітили, що в роботі поліції є вже певні позитивні зрушення (екіпажі поліції хоч зрідка зявляються на вулицях сіл та селищ і на автодорогах району). А тому всі ДУЖЕ сподіваються, що в подальшому багато проблем спільними зусиллями вдасться вирішити.

Comments are closed.