Continue Reading" />

Свято людей, покликаних допомагати іншим

     5 листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Це професійне свято людей, що забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Працівники соціальної сфери у нашому місті, як і в усій державі, опікуються ветеранами, людьми похилого віку, інвалідами, пенсіонерами, сиротами, безробітними, малозабезпеченими та багатодітними сім’ями. І в основному ця нелегка ноша лягає на тендітні жіночі плечі, адже у соціальній сфері працюють переважно жінки. Вони часто за невелику заробітну плату виконують складну і відповідальну роботу. Напередодні професійного свята щиро вітаємо чисельну когорту працівників соціальної сфери м. Вараш, а це:
48 працівників управління соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради;
47 працівників територіального центру соціального обслуговування;
68 працівників КЗ «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А. Матвієнко;
17 працівників Володимирецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області;
15 працівників Кузнецовського міського центру зайнятості;
14 працівників Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
10 працівників Вараського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області.
     Бажаємо міцного здоров’я, добра і миру, здійснення усіх задумів і мрій, щоб Вас, шановні, завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям.
Низький Вам уклін за Вашу благородну працю!

No Comments Yet.