Continue Reading" />

У Вараші вшанували пам’ять сучасних Героїв

Осіння похмура і сира погода не відлякала багатьох мешканців Вараша від участі у мітингу-реквіємі, що відбувся 21 листопада перед будівлею міськвиконкому з нагоди Дня Гідності та Свободи. Ведучі розповіли коротку історію свята, яке вже вчетверте відзначається в Україні. Настоятель Свято-Покровського храму УПЦ КП отець Віталій Боднар та священик Свято-Михайлівської церкви УПЦ КП отець Йосип Шарко відслужили поминальну панахиду за загиблими й померлими героями Майдану та АТО. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв-земляків Максима Турика, Сергія Тарасюка, Юрія Галушка та Андрія Соколенка. Прозвучали виступи міського голови Сергія Анощенка і депутата міської ради, учасника Євромайдану та волонтера Степана Жданюка , а також патріотичні пісні у виконанні Алли Лішун та Юрія Савчика. Насамкінець відбулася «хода пам'яті» вулицями міста та покладання квітів до меморіалу Героїв Небесної Сотні, меморіальної дошки Сергія Тарасюка та на могили загиблих Героїв.
Навіть візуально було помітно, що кожного року на цей захід у Вараші приходить все більше людей. Вочевидь, події двох революцій – Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), початок яких якраз випадає на цей день, залишили глибокий слід у пам’яті та душі справжніх українців. Тож віриться, що мітинг-реквієм, що проходив у нашому місті, ніколи не перетвориться на формальний захід для звіту.
До речі, віднині українці відзначатимуть 21 листопада аж три свята: Собор архистратига Михайла та інших небесних сил безплотних, День Гідності та Свободи та День десантних та штурмових військ.

No Comments Yet.