Continue Reading" />

Вакцинація у Вараші

З метою профілактики туберкульозу у Вараші, що на Рівненщині, вакцинували дітей та підлітків. Так, минулоріч проведено вакцинацію БЦЖ 263 новонародженим, 210 шкірних проб Манту дітям від 0 до 3 років, 846 шкірних проб Манту дітям від 4 до 14 років, пише Північ-інфо.
У 2017 році під час обстеження понад 20 тисяч осіб виявлено 2 хворих. Загалом, на облік взято 10 осіб з активною формою туберкульозу, всього на обліку на 1 січня 2018 перебуває 16 хворих.
Окрім цього, у Вараші на початок цього року на обліку знаходиться 86 мешканців міста із захворюванням на ВІЛ–інфекцію/СНІД. Минулоріч під час обстежень  ВІЛ- позитивними виявили 9 осіб.
Щодо кору, спалах якого зафіксували на Київщині, то у Вараші з цим спокійно. За інформацією начальника ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Олександра Коцюбинського, на сьоднішній день в місті атомників не зафіксовано випадків захворювання на кір. У Вараші близько 80% дітей віком 1-7 років отримали щеплення від кору. Проводяться щеплення безкоштовно, вакцина (країна виробництва Бельгія) є в наявності в достатній кількості, інформує Вараська міська рада. Утім, у місті є батьки, що відмовляються проводити щеплення своїм дітям.

No Comments Yet.