Continue Reading" />

Врятувати життя дитини

    Працівники служби таксі «22222», плануючи  акцію для клієнтів до дня Святого Валентина, дізналися про Міжнародний день онкохворої дитини, що припадає на 15 лютого.  І тому вирішили,  що краще використати кошти на добру справу та внести свою, хоч і незначну , але допомогу  онкохворій дитині з нашого міста.  Обрали дитину випадково,  побачивши оголошення у місцевій газеті. 
    Тому сьогодні, 15 лютого,  служба таксі «22222» (ПП «Лілія Капітал» ) перерахувала частину коштів  від отриманого прибутку за період з 1 лютого по 14 лютого, у який проводилася акція,  на банківській рахунок Лучнікової Марини (мами онкохворої дівчинки).
    Дуже вдячні  клієнтам,  які проїхавшись у нашому таксі, взяли участь у благодійній акції , а саме  допомогли  дівчинці.

    Ми не повинні бути байдужими , адже онкохворі  діти  потребують допомоги  і  чекають, щоб біда відступила. Тож бажаємо швидкого одужання і міцного здоров'я маленькій Анастасії!
                                                                                 З повагою, працівники служби таксі “22222”
     Р.S.:  У маленької мешканки нашого міста Анастасії Лучнікової, 2014 р.н., був встановлений  складний діагноз: пухлина правої нирки, правобічний гідронефроз. Наразі  після операції і лікування у Львівському Західно-українському спеціалізованому дитячому медичному центрі дівчинка проходить курс реабілітації.  Батьки дитини щиро дякують усім небайдужим мешканцям міста за допомогу  у боротьбі зі страшною недугою  своєї доньки Анастасії та бажають  здоров'я, добра, миру і любові  кожній родині.

 

No Comments Yet.