Continue Reading" />

Як депутати заслуховували звіти

На сесії прозвучали   звіти  двох постійних депутатських комісій, а саме комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики та комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку. Якщо до голови першої згаданої комісії Людмили  Верешко практично запитань не було і депутати проголосували за рішення взяти звіт до відома, то щодо голови другої комісії Наталії Петрович все відбулося з точністю до навпаки. Спостерігалась певна тенденційність та невитриманість з боку деяких депутатів в обговоренні звіту комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку, а звіт не взяли до відома.  Звітували також про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Кузнецовської міської ради і про виконання міської програми соціального захисту та підтримки учасників АТО та членів їх сімей м.Кузнецовськ за 2016 рік. Питання допомоги учасникам АТО, а їх у місті нині майже 300 чоловік, активно обговорювалося депутатами та вносилися пропозиції щодо шляхів вирішення певних проблем  цієї категорії населення, зокрема,   наприклад, житлової.
Чимало питань порядку денного 15 сесії Кузнецовської міської ради носили чисто технічний характер, що було зумовлено заміною назви м.Кузнецовськ на Вараш у різних попередньо затверджених програмах.
А от питання  про затвердження списку присяжних Кузнецовського міського суду Рівненської області довелося зняти з порядку денного, оскільки кожному з кандидатів у присяжні потрібно було пред'явити окрему довідку про несудимість, які до сесії не були готові.  Тож, тепер, очевидно, цей список затверджуватиме обласна рада.

 

 

Comments are closed.