Continue Reading" />

Жінка на ринку праці: Виклики і успіхи

Напередодні святкування Міжнародного жіночого дня у  Кузнецовському міському центрі зайнятості були проведені семінари на теми: «Жінка на ринку праці» та «Я – успішна жінка». У заході взяли участь 24 жінки, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.
     Мета заходу – обговорення позиції жінки на сучасному ринку праці, надання допомоги у визначенні професійних планів, побудові стратегії пошуку роботи та поінформованості про шляхи попередження та інструменти протидії дискримінації за ознакою статі.
    Ці профконсультаційні групові заходи провела провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Наталія Назарук, яка використала різні форми занять, такі як міні-лекція, інтерактивна вправа та дискусія.
    Заходи пройшли у форматі живого спілкування. Учасники обговорили питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти, дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю і кар’єрою та обмінювалися думками щодо того, як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуком роботи.
Р.Ярощук, начальник відділу
активної підтримки безробітних

No Comments Yet.