Continue Reading" />

У кожного свій фронт

22 липня представники громадської організації «Товариство сприяння збройним силам України та військово-морському флоту «Цивільний Корпус «Азов», яка створена при полку «АЗОВ»,  завітали з просвітницькою програмою до Вараша (Кузнецовська).

Активістами та учасниками громадської організації є громадяни, котрі хочуть боронити рідні міста від проявів сепаратизму та допомагати бійцям на Східному фронті. «Цивільний Корпус «Азов» стоїть на принципах і світоглядних цінностях українського соціального націоналізму та державного патріотизму. Через ідейний та фізичний гарт членства, практично втілюють в життя праву ідею, формують  нових активних вольових особистостей – творців майбутньої  Великої України. Громадська організація весь час розширюється.

АТО

Зустрічаючись з громадськістю міста голова громадської організації «Цивільний Корпус «Азов» у Рівненській області, в недалекому минулому боєць полку «Азов», учасник війни на Сході України Себало Костянтин Ярославович наголосив: «Перебуваючи на війні ми зрозуміли те, що воювати можна на Сході України багато років, але  дуже важливо -  змінювати країну зсередини. Адже корінь зла - корупція, беззаконня та несправедливість. Війна – це похідна. Для цього «азовським братством»  було прийнято рішення створити  громадську організацію. Сьогодні  «Цивільний корпус «Азов» стоїть на обороні тилів – це боротьба з корупцією, спортивна робота, пропаганда здорового способу життя, проведення лекцій в університетах, що стосуються свідомості, сьогодення, майбутнього, патріотичного виховання та поняття «держава».

Присутні на зустрічі мали можливість переглянути документальний фільм «У кожного свій фронт», створений представниками «Азову» про тих, хто захищає наші Східні рубежі кордону.  Історії про будні на фронті, думки і почуття бійців, волонтерську допомогу. Історії людей, які міняють нашу країну не з трибун Верховної Ради, не зі сцен та екранів телевізорів, а виконуючи свої маленькі справи на лінії фронту і в тилу ворога.

На завершення зустрічі Костянтин Себало висловив надію, що в недалекому майбутньому активні мешканці, учасники АТО створять  і у нашому місті осередок такої громадської організації.

No Comments Yet.