Continue Reading" />

Чому керівники УДА та «ДІЇ» приїхали у Вараш?

4 січня у кінці робочого дня у великій залі міськвиконкому відбулася зустріч начальника штабу УДА (Української Добровольчої Армії) Сергія Ільницького (позивний Сокіл) та голови правління ГО «ДІЯ» (Державницька Ініціатива Яроша) Андрія Шараскіна (позивний Богема) з мешканцями та громадськими активістами Вараша, депутатами міської ради. Завдяки розголосу у ЗМІ та соціальних мережах події, що останнім часом відбуваються у місцевій владі Вараша, стали відомі і керівництву добровольчого руху та громадського формування. Першою реакцією стало відсторонення керівника Рівненської обласної організації ГО «ДІЯ» Романа Коваля від виконання своїх повноважень до з’ясування обставин, що мали місце у м. Вараш під час пленарного засідання сесії міської ради. Згадані керівники УДА та «ДІЇ» попередньо побували з робочим візитом на РАЕС та зустрілися там з гендиректором П.Павлишиним, у міськвиконкомі поспілкувалися з С.Анощенком, а у підсумку провели зустріч з громадськістю міста. Попереду, за словами гостей, ще має відбутися особиста розмова з Романом Ковалем. Шкода лише, що мешканці Вараша були недостатньо поінформовані про цей захід, тоді їх, можливо, зібралося б ще більше.
Головні меседжі Сергія Ільницького та Андрія Шараскіна, помічників народного депутата Дмитра Яроша, були такі:
- Ця війна скоро не закінчиться і нам потрібно виховувати патріотичну молодь.
- Українці повинні покладатися лише на власні сили, бо наше успішне майбутнє насправді інші держави не хвилює.
- Перебування на війні – це добровільний чин і не дає індульгенції ні на що.
- У тилових умовах не повинно бути використання насилля, бо кров людська – не водиця.
- Особливим розпорядженням заборонено використання форми та шевронів ГО «ДІЯ» у політичних та громадських заходах на мирних територіях.
- УДА та ГО «ДІЯ» готові допомагати, але громада сама повинна знайти правильний шлях та конструктивне рішення.
- Про усі неправомірні дії представників добровольчого руху та громадського формування слід повідомляти керівництво структур та особисто народного депутата Дмитра Яроша.
- У Вараші вже найближчим часом працюватиме група, яка вивчатиме ситуацію з метою уникнення подальшої конфронтації та нестабільності у місті-супутнику АЕС.
Депутати, підприємці, мешканці міста, представники муніципальної варти та журналісти ставили конкретні запитання Сергію Ільницькому та Андрію Шараскісну і отримували відповіді та рекомендації щодо подальших дій. Загалом захід пройшов у спокійній і діловій атмосфері, адже саме такий тон зустрічі задали ці мужні та врівноважені чоловіки, що побували у самому горнилі війни та роблять усе, щоб Україна у ній перемогла. Детальніше про це у сюжеті.

No Comments Yet.