Continue Reading" />

Гостини Великодні прохолодні

    Після Пасхи настає тиждень,  який називають Світлим. Християни  продовжують святкувати Великдень.  У цей час слід скоротити  роботу і по можливості відкласти усе, що можна відкласти. А що ж варто робити? Веселитися, посміхатися, радіти життю, якомога більше відпочивати, ходити в гості до родичів, близьких друзів, обмінюватися привітаннями та подарунками у вигляді паски, крашанок. Потрібно гнати від себе погані думки, радіти життю, згадувати приємні моменти.
     Саме з метою цікавого відпочинку та розваг, в першу чергу, для дітей відділ культури  м.Вараш організував 19 квітня у парку відпочинку і культури свято народного мистецтва та дитячої творчості «Великодні гостини». Але оскільки цьогорічні Великодні свята по всій Україні видалися непогідними і холодними, то й захід у парковій зоні нашого міста не став особливо масовим, хоча дітей колючий морозний вітер не злякав. Вони із задоволенням брали участь у майстер-класі з декорування писанок, який проводила “Творча Кузня”, змагалися у конкурсах та забавах, організованих МЦСССДМ,  випробовували  щойно відкритий
дитячий майданчик. А дорослі у цей час могли помилуватися  великими писанками, що їх попередньо розмалювали місцеві майстині з «Творчої Кузні», та придбати на ярмарку пасхальні сувеніри, виготовлені у гуртках декоративно-прикладного мистецтва, що функціонують у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А Матвієнко. Детальніше про це у сюжеті.

No Comments Yet.