Continue Reading" />

Інтриги 20-ї сесії Вараської міської ради

      Після довгої перерви 29 вересня відбулася 20-та сесія Вараської міської ради, яка таїла у собі велику інтригу, адже у порядку денному другим стояло питання про дострокове припинення повноважень міського голови. Але сенсації на першому пленарному  засіданні не відбулося: це питання не розглядали, натомість за пропозицією депутата С.Жданюка його поставили останнім у порядку денному, який має аж 124 пункти. Виглядало так, що Сергій Анощенко ніби хотів розгляду питання про припинення своїх повноважень, і не раз ставив його на голосування ( «Я не хочу висіти на гачку у групи заколотників» - слова міського голови), а от  частина депутатів того дня чомусь мала  інші плани. Також помічалось, що міський голова був готовий до різних сценаріїв розвитку подій: у залі зібралось багато представників громади, учасників АТО, які явно показували свою підтримку меру. А на вулиці напоготові стояв сміттєвий бак та лежали шини ( сучасні атрибути політичного життя і «масова» зброя у боротьбі за справедливість). Так і залишилось загадкою питання: для кого вони передбачались? Крім того, на сесії з вуст міського голови, а також деяких інших людей прозвучала думка про саморозпуск Вараської міської ради і одночасну відмову від посади міського голови як можливий варіант розв’язання конфліктної ситуації у міській раді ( хтозна, можливо, це й вихід!), але то були просто слова. Нагадувало дешевий популізм, як любить говорити дехто у міській раді. У підсумку – початок сесії знову перетворився на пусті балачки, публічні і емоційні з’ясування стосунків, взаємні звинувачення і образи. Дуже поганий приклад поведінки державних мужів. Цікаво, чи бачили вони себе зі сторони  і чи було б їм соромно (хоча б перед своїми дітьми)? І лише ближче до обіду депутати почали приймати рішення, в першу чергу, по нагальних питаннях. Зокрема:
  • надали одноразову матеріальну допомогу 7 учасникам АТО;
  • внесли зміни до деяких цільових програм;
  • проголосували окремі освітянські питання (цим зробили своєрідний подарунок педагогам до Дня учителя);
  • заслухали звіти двох постійних депутатських комісій – «комунальної» і «земельної»;
  • обговорили і зрештою затвердили «Програму цільової підтримки Кузнецовського міського комунального підприємства на період 2017-2027р.р» ( це дозволить КМКП за певних умов поступово розрахуватись з кредиторами і вийти з кризи, а місту уникнути комунального колапсу);
  • внесли зміни до бюджету м.Вараш на 2017 рік.
Депутати встигли розглянути лише п’яту частину питань порядку денного 20-ї сесії Вараської міської ради, так що найближчим часом відбудеться наступне пленарне засідання, а інтрига переноситься надалі.

No Comments Yet.