Continue Reading" />

Концерт «Океану Ельзи» у Рівному:чудові емоції і гори сміття

     21 травня на рівненському стадіоні «Авангард» відбувся концерт гурту «Океан Ельзи», яким «океани» розпочали третю частину свого світового туру у рамках презентації дев'ятого студійного альбому «Без меж». Позаду - 57 міст, 28 країн, чотири континенти (Європа, Північна Америка, Австралія, Азія). А закінчити свій тур «Океан Ельзи» вирішив  у рідному Львові 17 червня.

    У Рівному, незважаючи на дощову погоду,  стадіон «Авангард» був заповнений ущент. Шанувальники творчості Святослава Вакарчука запаслися дощовиками і з нетерпінням чекали його виступу, який розпочався з невеликим запізненням. Але, на радість усіх, перед початком заходу дощ припинився. На концерт улюбленого гурту прийшли не лише тисячі рівнян. Мешканці інших міст та сіл області, в тому числі багато прихильників з м.Вараш, подолали сотні кілометрів, щоб потрапити на концерт улюбленого «Океану Ельзи».  Вони разом із музикантами підспівували, танцювали та влаштовували флешмоби. А «хвиля» під пісню «Не йди» вразила навіть самих виконавців - відео виклали на офіційній сторінці гурту у Facebook.

     Враження у тих, хто побував на концерті «Океану Ельзи»,  дуже позитивні, це підтверджують зокрема численні висловлювання  у соцмережах. А от стадіон «Авангард» після того, як його залишили фанати  гурту, на жаль, перетворився  на смітник.  Знову справжня культура музичного мистецтва стикнулася з проявами безкультур'я масового глядача. І допоки це буде — годі чекати кращих змін у нашому житті.
     Інформуємо, що подальші  концерти «Океану Ельзи» відбудуться: у Луцьку (23 травня), Тернополі (24 травня), Кам`янець-Подільському (26 травня), Чернівцях (28 травня), Івано-Франківську (30 травня), Полтаві (7 червня), Кривому Розі (11 червня), Херсоні (13 червня) , Білій Церкві (15 червня) та у Львові (17 червня).  

No Comments Yet.