Continue Reading" />

На перекритій трасі Київ-Варшава зібралася 2-кілометрова черга з авто

"Людей, якщо порівнювати з ранком, стало менше, але траса все одно перекрита, пропускають лише пасажирські автобуси і карети "швидкої". Кілометрова черга з фур і легковиків зараз утворилася з одного боку, така ж черга – з іншого", - йдеться в повідомленні.
За словами кореспондента, ситуація на місці спокійна і контрольована.
"Люди чекають, щоб відбувся суд над одним із затриманих напередодні копачів бурштину. Йому сьогодні мають обрати запобіжний захід, і після цього, можливо, розблокують трасу", - зазначив він.
Нагадаємо, вчора вранці в Рівненській області копачі бурштину перекрили ділянку міжнародної траси Київ–Варшава. Люди вимагали легалізацію своєї діяльності, а також інформації про затриманого раніше в ході конфлікту місцевого жителя. Повідомлялося, що між протестувальниками й поліцією відбулися нетривалі словесні перепалки, однак правоохоронці не планували розганяти акцію силовими методами.
Копачі бурштину розблокували державну дорогу Київ-Ковель після 8 годин блокування, повідомила поліція. – О 18 годині близько півтори сотні учасників протесту розійшлися. Рух транспортних засобів відновлений, – йдеться у повідомленні.

No Comments Yet.