Continue Reading" />

Рік роботи благодійної перукарні: підсумки, відгуки та висновки

У грудні минулого року у Вараші за адресою: м-н Будівельників, 48 відкрилася благодійна перукарня. Поява такого закладу у місті стала можлива завдяки підтримці нашого земляка і відомого благодійникаа Віктора Мялика. Віктор Ничипорович допоміг підприємцю Олені Коновальчук розпочати власну справу та створити 2 робочих місця, що дуже важливо для зайнятості жіночого населення міста. Цілий рік перукарня безкоштовно обслуговувала тих мешканців Вараша, які опинилися у складних життєвих обставинах та є соціально незахищеними. Усього за цей час у перукарні побували і залишилися задоволеними обслуговуванням більше семи тисяч таких клієнтів. Зокрема безоплатні послуги тут отримували: інваліди всіх груп; вдови, що утримують неповнолітніх дітей та студентів; учасники АТО та члени їх сімей; ліквідатори аварії на ЧАЕС; воїни-”афганці”; діти-сироти на напівсироти; малозабезпечені пенсіонери.
Соціальний проект «Благодійна перукарня», успішно реалізований у нашому місті за фінансової підтримки мецената Віктора Мялика, став ще одним вагомим аргументом того, що у житті завжди є місце для добрих справ. Головне – поставити це пріоритетом своєї щоденної діяльності, як це зробив небайдужий до людських проблем Віктор Ничипорович.
А благодійна перукарня і далі продовжує працювати у Вараші, надаючи послуги своїм особливим і вдячним клієнтам.
Ось деякі записи з книги відгуків і пропозицій благодійної перукарні.
Кобринчук Г.: «Я дуже вдячна перукарю за її добрі руки, за відношення до нас, пенсіонерів. І вдячна В.Мялику за те, що відкрив таку перукарню».
Лемещук І, пенсіонерка: «Дуже дякую, що така перукарня є у нашому місті. Я отримую маленьку пенсію і дуже рідко ходжу в перукарню, а завдяки такому закладу зможу частіше бути гарною».
Ковпак Р.: «Хочу подякувати Мялику В.Н. за те, що турбується та піклується долею переселенців. Будь-яка допомога є дуже відчутною для нашого сімейного бюджету. Така людяність та безкорисливість приємно вражають. На мою думку, такі люди повинні отримувати керівні посади в нашій країні. Тому що тільки батьківське відношення до свого народу дає право керування народом».
Коняєв В.: «От всей души благодарю за очень вежливое, корректное обхождение и отличное обслуживание мастера красоты Оксану Ковальчук».
«Я, Ткачук Орися Яківна, дуже задоволена роботою благодійної перукарні і зокрема перукаря Тетяни за майстерність, чуйність, повагу до пенсійного віку, доброту. Дуже вдячна за роботу».

No Comments Yet.