Continue Reading" />

Ще одна добра справа Віктора Мялика

"Місія Еммануїл Мерсі",  словянська благодійна організація заснована 1992р. в м.Портленд штату Орегон США, президент якої Шкуринський Валерій Станіславович 1956 р. н. який народився і проживав у Житомирській обл.
в 1989 році емігрував до США. Через деякий час (з дружиною Вірою та друзями) почав допомогати малозабезпечиним в Україні, Молдової, Вірменії.
Початок благодійної діяльності був з відправки контейнера з допомогою в Україну. До справи долучилися емігранти і волонтери-американці, благодійні організації.
з 1992 р. було відправлено бульше як 250 контейнерів з медициною, продуктами, одягом та іншиими речами в Україні, Молдову, Вірменію та інші республіки бувшого Радянського Союзу.
В 2015 році керівництвом місії було прийнято рішення відправити в якості гумінаторної допомоги контейнер з медиуиною для лікарняних закладів Житомирської, Київської, Рівненської та Луганської (зона АТО) областей загальною вагою 6568 кг. Через Церкву Християн Віри Євангельської, пастор Ярошенко Олександр.
в 2016 р. було отримано та розподілено згідно списку набувачів. Лікарняні заклади Житомирщини, районні, міські лікарні, ПМСД отримали майже 4000 кг допомоги інструментарієм, ортопедичними, респіратурними, лабараторними, хірургічними та іншими розходними матеріалами. Місія Милосердя Еммануїл турбується про те, що отримані речі стали підтримкою для дійсного нужденних і не попали в комерційні структури. Зобов'язує Ярошенко Олександра, представника місії та пастира Церкви Християн Віри Євангельської в селі Горщик забезпечити, з допомогою громадських організацій, волонтерів, доставку і передачу медичних речей набувачам для використання за призначенням. Громадська організація "Рада жінок" Коростенського р-ну в особі голови ради Скляревської Катерини Леонідівни згодилася допомогти в питанні освітлення в ЗМІ цієї події і залучити інші волонтерські організації за адресою отримувачів гуманітарної допомоги.
12 червня 2017 року знову прибув вантаж із США з медичними речами для Житомирської обл.-3039 кг., м.Київ - 1000 кг., РІвненської обл - 1206 кг., Кіровоградської обл.- 614 кг., м. Харків - 710 кг.
Значна частина допомоги адресована госпіталям та війском частинам.
Адреса місії:
emmanuelmercym@gmail.com
www.facebook.com:Emmanu el mercy mission
alexjar777@gmail.com
13 липня у ДЗ "СМСЧ №3 МОЗУ" знову надійшла хороша новина: заклад поповнився виробами медичного призначення,  потрібними для щоденної роботи медичного персоналу, та деяким обладнанням. Це стало можливим завдяки старанням того ж таки Віктора Мялика, який за покликом душі зробив ще одну добру і, без сумніву, не останню справу задля блага людей.
Про те, як працівники  ДЗ "СМСЧ №3 МОЗУ України" приймали  благодійну допомогу від Віктора Мялика, дивіться далі у сюжеті.

Comments are closed.