Continue Reading" />

Рівненський голова ОДА – аутсайдер серед своїх колег: дослідження

Діяльність голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка оцінили як одну з найгірших в Україні. Фото з архіву
Діяльність голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка оцінили як одну з найгірших в рейтингу голів ОДА. Про це свідчать результати дослідження Комітету виборців України за І квартал 2017 року.
Оцінка базувалася на двох критеріях: показниках соціально-економічного розвитку регіонів та опитуванні місцевих експертів. 
Місця наприкінці рейтингу посіли Херсонська (Андрій Гордеєв), Черкаська (Юрій Ткаченко), Рівненська (Олексій Муляренко), Чернівецька (Олександр Фищук) та Волинська (Володимир Гунчик) області.
Як йдеться у звіті, у І кварталі 2017 року на Рівненщині зафіксовано суттєве зниження рівня промисловості.
Так, індекс промислової продукції за січень-лютий 2017 року до аналогічних показників минулого
року склав 90,1% (по Україні 100,4%). Це найгірший результат серед 24 областей. Ситуація також погіршилася в частині зовнішньої торгівлі товарами.
У звіті також йдеться про те, що діяльність  голови ОДА досить низько оцінили експерти. Очільнику області також дорікнули невирішеністю проблеми незаконного видобутку бурштину, недостатньо ефективною боротьбою із корупцією та конфліктом його радника з журналісткою.
Звіт «Рейтинг діяльності голів ОДА за І квартал 2017 року» можна переглянути за посиланням. Інформація щодо показників діяльності голови РІвненської ОДА – на 60-61 сторінках.
«Четверта влада» спробувала сконтактувати з головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком, щоб почути його думку щодо результатів дослідження. Однак очільник області не підняв слухавки. Речник Рівненської ОДА Сергій Мініч каже, що організацію «Комітет виборців України» він поважає, але цей рейтинг, на його думку, малооб`єктивний.
 – Голова обласної адміністрації не може бігати й за руку ловити нелегальних копачів, – каже Сергій Мініч. – Це завдання поліції. Не пригадую і корупційних скандалів в ОДА минулого кварталу. В мене склалося враження, що цим рейтингом оцінювали особисте ставлення [експертів] до голови адміністрації: «ну не люблю я його, він козел».

No Comments Yet.