Continue Reading" />

Скандальний російський політик вимагає завод на Рівненщині

Скандальний російський політик Володимир Жириновський вчергове заявив свої претензії на завод у Костополі на Рівненщині, який за його словами, нібито колись належав його діду. Дискусія виникла у прямому ефірі на телеканалі «Росія 1» між Жириновським та радником Міністра ВС України Іллею Ківою по відеозв’язку.
 «Фабрика где моя в Костополе? Фабрику найди мою в Костополе. Вы же в Ровенской области? Костополь далеко? Съезди туда посмоти на мою фабрику»,
– кричав у студії Жириновський до Ківи.
Нагадаємо, російський політик неодноразово стверджував, що саме фабрику у Костополі, де зараз працює підприємство з виробництва деревостружкових плит «Свіспан Лімітед», будував ще його дід Іцхак Едельштейн, а тому він має на неї права. Жириновський заявляв, що збирається судитися з урядом України, аби повернути деревообробну фабрику діда в Костополі і навіть кілька років тому приїжджав на Рівненщину.
«Це була найбільша деревообробна фабрика. Вона постачала ліс до всієї Європи. Під час Першої світової війни німці її знищили. Тепер, мабуть, фабрика відновлена в Костополі, а мене будуть претензії до уряду України, щоб я міг отримати майно свого дідуся, який чесно працював, був керівником єврейської громади Костополя»,
– заявляв в інтерв’ю російський політик.
Утім старожили міста розповідають, що насправді діду Жириновського належала маленька деревообробна пилорама. А те, що вона розмішувалося на ділянці, де нині працює ТОВ «Свіспан Лімітед», не більше ніж домисли Жириновського.
Російськомовна ведуча ток-шоу посміялася із вишиванки Іллі Ківи зі словами «ой какой нарядний», та й загалом тон розмови повагу до співрозмовників не викликав. А тому залишається незрозумілим навіщо радник Авакова обговорював внутрішню політичну ситуацію у Україні на одному із кремлівських ТВ.
 

 

No Comments Yet.